+389 78 379 888
+389 78 379 888

Disa nga produktet tona

Magnam dolores commodi suscipit. Necessitatibus eius consequatur ex aliquid fuga eum quidem. Sit sint consectetur velit. Quisquam quos quisquam cupiditate. Et nemo qui impedit suscipit alias ea. Quia fugiat sit in iste officiis commodi quidem hic quas.

Kolltukë


Кontakt

Tavolinë mesi


Кontakt

Divane


Кontakt

Dhoma gjumi


Кontakt

Komodina


Кontakt

Tavolina ngrënie


Кontakt

Kush jemi ne?

Ne e fillojmë aktivitetin tonë me synimin për të ofruar punim dhe stil unik të garniturave të tapacuara e të punuar në mënyrë artizanale. Në të njëjtën kohë, ne zgjodhëm shërbimin e punimit të mobiljeve të tapacuara.

Udhëhiqemi nga dëshirat dhe nevojat e klientëve tanë, së bashku me vendosmërinë tonë për punime me dorë të shpejta dhe cilësore. Përdorim materiale dhe mekanizma të cilësisë së lartë nga markat e njohura, duke siguruar kështu jetëgjatësinë e çdo mobilie të dorëzuar. Kemi fabrikën tonë me

25

vjet

ekzistencë

përvojë prej dekadash

+389 78 379 888

PSE DUHET TË NA ZGJIDHNI NE?

Garantojmë cilësi të lartë dhe dizajn modern për një shtëpi me stil dhe funksionalitet unik.

Cilësi

Garniturat e punuara në mënyrë artizanale ofrojnë një stil individual që bie në sy. Kështu lini vulën tuaj personale në hapësirën tuaj. Çdo produkt i punuar në mënyrë artizanale ka vlerën e tij unike dhe detajet unike, gjë që e bën atë veçanërisht të vlefshëm për secilin prej klientëve tanë.

Traditë

Garniturat tona të punuar në mënyrë artizanale veçohen për materialet e përdorura dhe mjeshtërinë me cilësi të lartë. Çdo produkt i punuar nga ekipi ynë ka një dizajn tërheqës dhe mjeshtëri të kujdesshme, që garanton qëndrueshmërinë dhe komoditetin e kompletit.

Dizajn

Konsistenca e cilësisë dhe shpejtësisë së prodhimit është një garanci e vërtetë për kënaqësinë e klientëve tanë. Kreativiteti dhe inovacioni ynë në punimet artizanale janë avantazhet tona të mëdha ndaj konkurrencës.

Vizitoni sallonin tonë

Presim telefonatën tuaj për të mësuar nevojën tuaj dhe t’ju mundësojmë realizim profesional të idesë suaj.

Direkt te ne

OFERTË PROMOCIONALE

Album me modele të zgjedhura nga portofoli ynë i madh i mobiljeve të punuara në mënyrë artizanale për klientët tanë.

Tavolina ngrënie dhe komodina

Përzgjedhja jonë e tavolinave të mesit është një vepër e vërtetë arti. Me një dizajn modern dhe funksional, këto tavolina pasurojnë çdo hapësirë. Ato përshtaten në stile të ndryshme dhe ofrojnë funksionalitet dhe elegancë në një.

+389 78 379 888

Garnitura

Album me modele të zgjedhura nga portofoli ynë i madh i mobiljeve të punuara në mënyrë artizanale për klientët tanë.

Гарнитури

Гарнитури

Гарнитури

Гарнитури

Гарнитури

Гарнитури

Гарнитури

Гарнитури

Dhoma gjumi

Përzgjedhja jonë e tavolinave të mesit është një vepër e vërtetë arti. Me një dizajn modern dhe funksional, këto tavolina pasurojnë çdo hapësirë. Ato përshtaten në stile të ndryshme dhe ofrojnë funksionalitet dhe elegancë në një.

+389 78 379 888

Kontakt

Na kontaktoni për të gjitha pyetjet dhe kërkesat tuaja për nevojat tuaja për mobilje të tapacuara.
Ekipi ynë i ekspertëve është i gatshëm të përgjigjet me zgjidhjen më të mirë për nevojat tuaja.

Adresa


Sedek Kostovski 47 Gostivar, Maqedonia e Veriut
Loading
Your message has been sent. Thank you!